Kontakt

IMCG Göteborg

  • Jonas Norrman

    Jonas Norrman

    Vd, Ansvarig innovationstjänster
    Expertis:
    affärsinnovation, digitalisering

    jonas.norrman@imcg.se
    0766 – 36 53 01

  • Magnus Andersson

    Magnus Andersson

    Affärsutvecklingschef
    Expertis: projektfinansiering, affärsinnovation

    magnus.andersson@imcg.se
    0766 – 36 53 02

  • Anna-Karin Dahlin

    Anna-Karin Dahlin

    Strategisk kommunikationschef
    Expertis: strategisk kommunikation

    anna-karin.dahlin@imcg.se
    0766 – 36 53 07

  • amandahemsida3

    Amanda von Matern

    Säljchef, Innovationsprojketledare
    Expertis: strategisk kommunikation, affärsinnovation

    amanda.vonmatern@imcg.se
    0766 – 36 53 04

  • Johan Emanuel

    Johan Emanuel

    Projektledare
    Expertis: projektfinansiering, affärsinnovation

    johan.emanuel@imcg.se
    0766 – 36 53 05

  • amarina kontakt ny

    Amarina Sandhu

    Projektcontroller
    Expertis: Project Quality Management
    .
    amarina.sandhu@imcg.se
    0766 – 36 53 03

  • IMCG Malmö

    kamil kontakt ny

    Kamil Zajaczkowski

    Ansvarig finansiella tjänster
    Expertis: företagsfinansiering

    kamil.zajaczkowski@imcg.se
    0728 – 54 44 55

  • IMCG London

    Marie-Christine Napier

    Marie-Christine Napier

    Projektledare
    Expertis: strategisk kommunikation, affärsinnovationer

     marie-christine.napier@imcg.se
    +44 (0) 771 517 12 85

Kontakta oss

[/two_third_last]